ТОВ  «Поділляагрозахист»   готується до нового сезону.

ТОВ  «Поділляагрозахист»   готується до весняного сезону: 26-28 лютого у Вінниці  відбувся семінар-нарада.

Презентували  системи захисту сільськогосподарських культур представники компаній: «Адама», «Агрохімічні технології», «Нопосон-Агро»,   «Альфа-Смарт Агро».

Про асортимент насіневих  матеріалів розповіли спеціалісти та керівники фірм «Dow Seeds»,  «Рост Агро» та «Заатен Юніон».

Серед запрошених були наші стратегічні партнери ТОВ «Майбутнє Будуємо Разом», які виробляють органо-мінеральне добриво  ТМ «Добродій», яке  розроблене групою українських вчених для передпосівної обробки насіння (посадкового матеріалу) та позакореневого підживлення рослин.

 

Спеціально з Польщі  з метою презентувати мінеральні добрива (Тарногран, Поліфоска, Амофоска, Салетросан) від  заводів Siarkopol, Grupa Azoty приїхав представник компанії - офіційного дистриб’ютора польських мінеральних добрив - Маріуш Шимановський).

Навчальний семінар на тему «Технології захисту основних сільськогосподарських культур» провів заступник генерального директора з питань агротехнічного супроводу ТОВ «Поділляагрозахист» - Губрій Віктор Анатолієвич.

Послухати досвідченого агронома та обмінятися досвідом, крім менеджерів «Поділляагрозахист», приїхали сільгоспвиробники з усіх куточків України, бо зацікавлені в отриманні гарного результату та високого врожаю у майбутньому.

Всі філії та керівництво «Поділляагрозахист» підвели підсумки результатів роботи за 2017 рік, проаналізувати свою роботу та сформувати  плани на 2018 рік. 

 

Бажаємо всім вдалого сезону та гарних врожаїв!