Про нас


Товариство з обмеженою відповідальністю «Поділляагрозахист» створено 18 жовтня 2011 року. Засновники компанії Суворов О.В. та Шкарлінський В.О. мають багаторічний досвід роботи в агробізнесі. Основний вид діяльності підприємства – оптова торгівля засобами захисту рослин (гербіциди, інсектициди, фунгіциди, протруйники, десиканти, родентициди, регулятори росту, інокулянти), мінеральними та органічними добривами (рідкі комплексні мікродобрива), насінням (сої, соняшника, кукурудзи, ріпаку) та сільськогосподарською продукцією.

Компанія «Поділляагрозахист» забезпечує сільгоспвиробників України  сучасними високотехнологічними засобами захисту рослин, якісним насіннєвим матеріалом і мікродобривами українських виробників та виробників провідних країн світу. Компанія являється ексклюзивним дистрибутором органо-мінеральних добрив та всіх продуктів ТМ «Добродій». Ці мікроелементи розроблені та впроваджені в виробництво за допомогою групи провідних українських вчених.

Стратегією розвитку підприємства є започаткування нового виду діяльності та послуг: власне виробництво соєвої олії та жмиху - їх подальша реалізація в країни Європи,  допомога експорту сільгоспвиробникам, послуга агротехнічного супроводу та обприскування.

За 2015-2020 роки компанія ТОВ «Поділляагрозахист» значно збільшила штат своїх працівників.  На сьогоднішній день  чисельність персоналу-близько 100 чоловік, більшість з них – це менеджери з продажу продукції. Товариство для розширення ринків збуту продукції відкрило свої представництва в таких областях як:  Кіровоградська, Херсонська, Полтавська, Київська, Одеська, Житомирська, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька, Львівська, Сумська та Запорізська.

Ми ефективно співпрацюємо із партнерами по всій території України: від невеликих фермерських господарств до потужних сільськогосподарських формувань (холдингів). 

Реалізація продукції здійснюється підприємством на умовах поставки на склад покупця, або самовивозом із складів ТОВ «Поділляагрозахист».

Співпрацюючи з нами, Ви отримаєте: науково обгрунтовані та перевірені практикою поради висококваліфікованих та досвідчених фахівців, комплекс індивідуального обслуговування, якісні товари від  відомих виробників, що в свою чергу, гарантує захист від можливості придбати підробку, а це дозволить забезпечити економію Вашого часу  та грошей.

Співпраця з нами-це гарантія на отримання високих врожаїв, пристойних фінансових результатів, щоб кожен з вас відчув себе частиною нашої великої професійної родини аграріїв.